Jeśli zamierzasz popełnić przestępstwo, lepiej zrób to w Norwegii. Ten kraj wydał 252.000.000 dolarów na budowę nowoczesnego więzienia dla 252 więźniów. Jest to drugie co do wielkości więzienie w Norwegii, znajduje się w mieście Halden. Zostało otwarte 6 kwietnia. Samo graffiti kosztowało 1 mln EUR!

Każda cela posiada łazienkę, nowoczesne meble i telewizor z płaskim ekranem. Jest siłownia, boisko do piłki nożnej, ściana wspinaczkowa, biblioteka i wierzcie lub nie, studio dźwiękowe.
























VN:F [1.1.7_509]
Ocena: 9.5/10 (13 głosów)
Anonim mówi:
no teraz to się wkurwilem
Lolek mówi:
W dupach im się poprzewracało od dobrobytu. Więzienie ma służyć gnębieniu przestępców, a nie ich rozpieszczaniu.
Anonim mówi:
No, jakiś bezdomny, to może i celowo popełnić przestępstwo, byle tylko móc tam zamieszkać…
Anonim mówi:
dzun mówi:
ja tam mogę iść od zaraz.. tylko dla pewności długiego pobytu w tym senatorium zdefrauduje najpierw pare milionów eurosów ;]
Lolo mówi:
mini mówi:
super powino byc tak w Polsce
mini mówi:
Anonim mówi:
Tam jest zajebiście,bo ja tam siedziałam,kiedy mnie wrobili i wyszłam po dwóch tygodniach.
Anonim mówi:
Asia mówi:
Skandal ! W
im się przewraca!!
MajkHell mówi:
Żeby tam trafić na jak najdłużej trzeba pozabijać całą wioskę. Najwyższa kara przewidziana w kk Norwegii to aż… 21 lat.
hiszpan mówi:
ja pierdole chce do norwegii rozjebie całą wioske i chociaż w pudle zarobie zajebistą kase pierdolić polske
Anonim mówi: